Zgrzewarki Miller Weldmaster na targach TECHTEXTIL 2017

28 April 2017

 

W dniach 9-12.05.2017r. we Frankfurcie nad Menem odbyły się Międzynarodowe Targi Tekstyliów i Włóknin Technicznych – TECHTEXTIL. Swoja ofertę na targach zaprezentowała firma Miller Weldmaster, światowej klasy producent urządzeń zgrzewających.

Na stoisku F34, na hali 3 zaprezentowana została m.in. zgrzewarka na gorące powietrze 112 Extreme, która służy do łączenia materiałów na skalę przemysłową z prędkością do 20 m/min. Rozwiązanie to optymalnie nadaje się produkcji np. kurtyn firanowych do naczep dla TIR-ów oraz namiotów.

Amerykański producent pokazał także popularne rozwiązania z serii T: wszechstronną zgrzewarkę T300 oraz jej szerszą wersję – zgrzewarkę T600. Dzięki różnorodnym konfiguracjom, znajdują one szerokie zastosowanie przy  produkcji namiotów, dmuchańców i pontonów, markiz, rolet czy banerów.

Wśród wystawianych maszyn znalazła się także kompaktowa zgrzewarka Triad Extreme do zgrzewania klinowego oraz system Moduline, oferujący rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Wszystkim klientom, którzy odwiedzili stoisko produceta serdecznie dziękujemy!