Back to list

CLOUDFLOW - Innowacyjna platforma workflow

To innowacyjna platforma workflow do organizowania i przygotowania plików do druku, pozwalająca na zoptymalizowanie procesów produkcyjnych w zakresie grafiki przemysłowej. Dzięki jej skalowalnej i modułowej budowie można dowolnie dodawać i łączyć różne moduły.

 

Cechy wyróżniające:

  • szybkie i intuicyjne oprogramowanie
  • praca na natywnych plikach PDF
  • złożenie zamówienia, przesyłanie i akceptacja softproofów za pomocą wiadomości w HTML5 (online)
  • automatyczne zalewkowanie, generowanie kodów kreskowych, przekształcanie obiektów, mapowanie separacji i inne
  • możliwość scalenia wszystkich systemów, baz danych, procesów prepress i urządzeń wyjściowych w jedną wspólną strukturę

  WORKSPACE

Zintegrowana z CLOUDFLOW aplikacja do zarządzania przepływem procesów produkcyjnych. Umożliwia w pełni zautomatyzowaną komunikację z klientami i dostawcami, udostępnianie im zindywidualizowanych stron webowych, ustalanie kolejności operacji oraz przeprowadzanie innych zaawansowanych czynności na plikach.

PROOFSCOPE

Nadzoruje i umożliwia podgląd softproofów, czyli plików graficznych w postaci PDF oraz TIFF, w celu ich weryfikacji przed wydrukiem.

 

  PACKZFLOW

Umożliwia automatyzację procesu prepress. Ograniczając udział operatora znacznie redukuje ilość błędów, oszczędza czas i obniża koszty. Doskonałe rozwiązanie przy powtarzalnych zadaniach.

  PRINTPLANNER

Umożliwia tworzenie layotów i ozdobnych szablonów. Rozwiązanie rekomendowane do szybkiego i wydajnego tworzenia impozycji. Umożliwia dokładne oszacowanie i rozplanowanie pojedynczych oraz wielokrotnych zleceń dla każdego procesu drukowania.

PATCHPLANNER

Optymalizuje proces wytwarzania formy drukowej. Dzięki intuicyjnemu, opartemu na wyszukiwarce interfejsowi, można łatwo wybrać i złożyć wskazane płyty bądź łatki na jednym dużym arkuszu.

RIP

Moduł RIP wykorzystuje sprawdzone rozwiązanie Harlequin RIP firmy Global Graphics, które umożliwia zaawansowaną kontrolę nad procesem rastrowania.

FACELIFTTM

Automatyzuje pracę, umożliwiając tworzenie job tickets i zarządzanie przychodzącymi plikami, zawierającymi job tickets.

 

ORCHESTRATOR

Automatyzuje procesy i dane biznesowe. Łącząc wszystkie systemy, urządzenia i bazy danych ułatwia wymianę danych między różnymi źródłami i umożliwia łączenie z systemami starszego typu.

 

 

 

 

 

 

 

Horizontal Tabs