Powrót do listy

T600 Extreme

Zgrzewarka Miller Weldmaster T600 Extreme umożliwia wykorzystanie gorącego klina lub gorącego powietrza. Długie ramię z zamontowanymi dodatkowymi rolkami, napędzanymi silnikiem, ułatwiają prowadzenie szerokich brytów zgrzewanego materiału do 2000 mm szerokości. Zgrzewarka jest przeznaczona do wykonywania wielu różnych typów zgrzewów używanych do produkcji namiotów, plandek, pokrowców i innych.

W dobie walki z pandemią koronawirusa szczególnie przydatne w produkcji takich potrzebnych produktów, jak: namioty medyczne, ratownicze, namioty kontrolno-sanitarne, namioty do odkażania, czy mobilne izby przyjęć.

T600 Extreme służy do łączenia  materiałów z tworzyw typu PCV, PE, PP, uretanów oraz innych, stosowanych w produkcji folii elastycznych, a także niezgrzewalnych tekstyliów.

Typy zgrzewów możliwe do wykonania na urządzeniu T600 Extreme:


Nakładkowy


Rękaw


Zakładkowy


Zgrzew pokrywający


Zakładkowy z linką


Zgrzew wzmacniający łączenie

Dostępne wersje urządzenia T600 Extreme:

  • T600 Extreme Flex

T600 Extreme Flex, to najbardziej uniwersalna wersja zgrzewarki T600 Extreme, gdyż pozwala na wykonanie każdego typu zgrzewu

 

  • T600 Extreme Cover

T600 Extreme Cover, znajduje najczęściej zastosowanie wśród producentów plandek.

 

  • T600 Extreme Curve

T600 Extreme Curve to zgrzewarka zaprojektowana do wszelkiego rodzaju łączeń łukowych i materiałów o nieregularnych kształtach, przy użyciu gorącego powietrza. Sprawdza się szczególnie do zgrzewania dmuchańców i pontonów.

 

  • T600 Extreme Shade

T600 Extreme Shade jest wyposażona w podajnik taśmy akrylowej. Maszyna ta idealnie sprawdza się do produkcji wszelkiego rodzaju markiz i rolet, a także plandek do jachtów i żaglówek.

 

  • T600 Extreme Shelter

T600 Extreme Shelter dedykowane jest szczególnie dla producentów namiotów.

Poziome karty