Zapraszamy na Targi Plastpol 2022

04 Maj 2022

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska D57 podczas tegorocznej XXVI edycji Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, które odbywać się będą w dniach 24-27 maja 2022 w Kielcach.

W tym roku zaprezentujemy ciekawy duet w postaci tamponiarki Hermetic 60 firmy Tampoprint i robota współpracującego (tzw. cobota). Nasi klienci będą mieli okazję zobaczyć, jak przebiega zintegrowana praca tych urządzeń i dowiedzieć się, jakie korzyści niesie ze sobą automatyzacja procesów znakowania

 

Spośród rozwiązań TAMPOPRINT przedstawione zostaną także dwie tamponiarki z klasycznej serii Sealed Ink Cup, która dzięki swej niezawodności i ekonomiczności od lat cieszy się uznaniem naszych klientów. 

  • Sealed Ink Cup 130 w wersji z nowym z panelem dotykowym, dzięki któremu maszyna zyskała dodatkowe funkcje ułatwiające drukowanie. SIC 130 posiada napęd elektro – pneumatyczny i kałamarz 130 mm, jest to największy model z tej serii urządzeń.  
  • Sealed Ink Cup 90 Q to specjalna wersja urządzenia SIC, wzbogacona o wiele nowych rozwiązań, nietypowych dla tej klasy maszyn. SIC 90 Q został opracowany z myślą o zadruku długich elementów, co jest możliwe dzięki zastosowaniu poprzecznego przesuwu kałamarza.

Ponadto na stoisku SCORPIO zaprezentowane zostanie także stanowisko laserowe Penteq LG 200 z 20W głowicą fibrową jest to ekonomiczny laser znakujący do różnych zastosowań, który można łatwo rozbudować o dodatkowe opcje, dopasowane do indywidualnych wymagań klientów.

Zarejestruj zaproszenie ON-LINE na www.plastpol.com z użyciem kodu PL2022.
 

Do zobaczenia!