SCORPIO na Targach K 2019

14 Październik 2019

W dniach od 16.10. do 23.10. w Düsseldorfie odbyła się XXI edycja Międzynarodowych Targów Tworzyw Sztucznych i Kauczuku – K 2019.

Dziękujemy Państwu za odwiedzenie stoiska naszego dostawcy – firmy TAMPOPRINT – Hala 4 stoisko C46, gdzie zaprezentowaliśmy premierowe rozwiązania w dziedzinie tampondruku i znakowania laserowego.

Uniwersalne liniowe stanowisko drukujące

Prototypowa platforma składającej się z autonomicznych i wymienialnych komponentów, która oferuje niespotykaną elastyczność w pracy z różnymi typami zleceń produkcyjnych.

MODULE ONE

Półautomatyczne, indywidualnie konfigurowalne rozwiązanie do znakowania przemysłowego. Cała seria maszyn od najprostszego stanowiska MODULE ONE XXS, poprzez MODULE ONE XS ze stołem obrotowym oraz półautomatyczny MODULE ONE S.

CLICHE LASER PLUS + CLICHE LASER Xi

Oprócz sprawdzonego CLICHE LASER PLUS, pokazaliśmy najnowszy dodatek do szybkiego i niedrogiego wykonywania form drukowych we własnym zakresie - CLICHE LASER Xi. System został specjalnie zaprojektowany do produkcji wysokiej rozdzielczości klisz INTAGLIO.

CONTINUOUS CIRCULAR + MOF PROMO HP 200

MOF-PROMO HP 200 to stanowisko do laserowego znakowania nakrętek. Zaprezentowaliśmy również nową, rozszerzoną maszynę CONTINUOUS CIRCULAR, która obecnie wyposażona jest w trzy obrotowe zespoły tampondrukowe, co umożliwia nieprzerwane drukowanie dookoła części cylindrycznych.