Powrót do listy

MODULE ONE S

Seria MODULE ONE to z pewnością najbardziej wszechstronna spośród naszych maszyn standardowych. Centralnym elementem jest łatwo dostępna, solidna a zarazem bardzo foremna rama główna, która dzięki różnorodnemu wyposażeniu może zostać skonfigurowana zgodnie z różnymi oczekiwaniami klientów.

Ponadto terminy realizacji są bardzo krótkie. Inteligentny system modułowy sprawia bowiem, że po zamówieniu nie są konieczne czasochłonne prace konstrukcyjne. W ten sposób klient w krótkim czasie i za przystępną cenę otrzymuje wysoce zindywidualizowaną maszynę.

Wydajny druk półautomatyczny

Dzięki serii MODULE ONE operator drukuje w ciągu godziny do 1.200 elementów w dwóch   (MODULE ONE S) czy raczej nawet w trzech (MODULE ONE M) kolorach i z wysoką precyzją. Wszystko na bardzo przystępnej maszynie dzięki koncepcji unifikacji.

Dzięki możliwości druku nawet w trzech kolorach na elementach o średnicy do 125 mm seria doskonale nadaje się do dekoracji i nadruku na wielu elementach jak zabawki, figurki, modele pojazdów itp. – ale także do znakowania urządzeń i komponentów technicznych.

Poziome karty