Dostawcy SCORPIO na targach FESPA 2019

29 Kwiecień 2019

W dniach 14-17 maja b.r. w Monachium odbędą się coroczne, największe targi poświęcone technice druku cyfrowego - FESPA 2019.

W imieniu naszych dostawców – firm: swissQprint, Demak oraz Xante serdecznie zapraszamy wszystkich Klientów do odwiedzenia ich eskpozycji, gdzie pracownicy SCORPIO będę pozostawać do dyspozycji polskojęzycznych gości przez cały okres targowy.

swissQprint - Hala A5, stoisko H30

Szwajcarski producent zaprezentuje pierwszy ploter dedykowany do druku z roli na rolę z unikalnymi funkcjami i sprawdzoną bazą konstrukcyjną. Karibu ma funkcje  i możliwości, jakich nie posiada żaden inny ploter wielkoformatowy. Konstrukcja maszyny została opracowana z największą starannością i z uwzględnieniem wszystkich naszych doświadczeń, które zdobyliśmy przez dziesięciolecia w dziedzinie projektowania i produkcji wysokiej jakości płaskich drukarek.

Pierwsze przedpremierowe spotkanie odbyło się w Szwajcaii, w siedzibie swissQprint w dniach 8-9.04. Zgromadziło ponad 100 zainteresowanych osób, pragnących jeszcze przed oficjaną premierą zobaczyć urządzenie w działaniu.

Demak - Hala A6, stoisko A20

Włoska firma specjalizująca się w urządzeniach i materiałach do domingu, zaprezentuje swój flagowy produkt - maszynę PM2 - wyposażoną w mechanizm  dozujący pracujący po osiach XYZ. Takie rozwiązanie umożliwia nakładanie żywicy na skomplikowane, nieregularne grafiki z bardzo dużą dokładnością. Na targach pokazany zostanie także, popularny również w Polsce model DP2, do produkcji etykiet o regularnych kształtach. Wszystkie maszyny firmy Demak wyposażone są w opatentowany system odpowietrzania i dozowania żywic w trybie ciągłym.

Xante - Hala A5, stoisko F80

Amerykanski producent zaprezentuje drukarkę do zadruku opakowań tekturowych EG 4800, opartą na szeroko rozpowszechnionej technologii druku atramentami wodnymi mmejet(R). Targi Fespa będa też dobra okazją do pokazania plotera UV X32, o polu roboczym 600 x 900 mm, z możłiwością zadruku podłoży o grubości do 28 cm.

Wszyst­kich za­in­te­re­so­wa­nych przy­jaz­dem na tar­gi FESPA 2019 jeszcze raz serdecznie zapraszamy i za­chęca­my do wcze­śniej­szej re­je­stra­cji.

Zarejestruj się i odbierz darmowe wejście!