Dostawcy SCORPIO na targach FESPA 2019

29 Kwiecień 2019

W dniach 14-17 maja b.r. w Monachium odbyły się coroczne, największe targi poświęcone technice druku cyfrowego - FESPA 2019.

W imieniu naszych dostawców – firm: swissQprint, Demak oraz Xante dziękujemy za liczne odwiedzenie ich stoisk. 

SwissQprint

Szwajcarski producent zaprezentował pierwszy ploter dedykowany do druku z roli na rolę z unikalnymi funkcjami i sprawdzoną bazą konstrukcyjną.

Karibu ma funkcje  i możliwości, jakich nie posiada żaden inny ploter wielkoformatowy. Konstrukcja maszyny została opracowana z największą starannością i z uwzględnieniem wszystkich doświadczeń, które zdobyliśmy przez dziesięciolecia w dziedzinie projektowania i produkcji wysokiej jakości płaskich drukarek.

Pierwsze przedpremierowe spotkanie odbyło się w Szwajcaii, w siedzibie swissQprint w dniach 8-9.04. Zgromadziło ponad 100 zainteresowanych osób, pragnących jeszcze przed oficjaną premierą zobaczyć urządzenie w działaniu.

Demak 

Włoska firma specjalizująca się w urządzeniach i materiałach do domingu, zaprezentowała swoje flagowe produkty - maszyny PM2 i PM3 - wyposażone w mechanizm dozujący pracujący po osiach XYZ. Takie rozwiązanie umożliwia nakładanie żywicy na skomplikowane, nieregularne grafiki z bardzo dużą dokładnością. Na targach został pokazany także, popularny również w Polsce model DP2, do produkcji etykiet o regularnych kształtach. Wszystkie maszyny firmy Demak wyposażone są w opatentowany system odpowietrzania i dozowania żywic w trybie ciągłym.

Xante 

Amerykański producent zaprezentował drukarkę do zadruku opakowań tekturowych EG 4800, opartą na szeroko rozpowszechnionej technologii druku atramentami wodnymi memjet®. Targi Fespa były dobrą okazją do pokazania plotera UV X32, o polu roboczym 600 x 900 mm, z możliwością zadruku podłoży o grubości do 28 cm.

Wszyst­kim, którzy odwiedzili stoiska naszych dostawców na targach FESPA 2019 jeszcze raz serdecznie dziękujemy i za­chęca­my do spotkania za rok w Madrycie.