Zmiany w kalendarzu imprez branżowych.

17 Maj 2021

W związku ze stopniowym luzowaniem obostrzeń związanych z pandemią koronowirusa, przedstawiciele targów i innych imprez branżowych wprowadzają zmiany do kalendarza na obecny rok.

 

Już w czerwcu będziemy mieli przyjemność uczestniczyć w 16. edycji Konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” . Szczegóły dot. prezentacji, której prelegentem będzie Mateusz Szymański zaprezentujemy już wkrótce.

Zaraz po wakacjach kalendarz imprez branżowych będzie mocno wypełniony.

  • RemaDays w formie targów RemaExtra wpisały się w kalendarz na dni 15 - 17 września, podobnie jak połączone targi Festiwal Druku i Marketingu oraz Packaging Innovations, które zaplanowane zostały na 15 - 16 września 2021
  • Tydzień później, w dniach 21-23 odbędą się XXV Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL w Kielcach
  • Niemalże w połowie kolejnego miesiąca, bo w dniach 12 – 15 października odbędą się targi FESPA w Amsterdamie, a w podobnym terminie – 15-17 października 24. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie.

 

 

Jednocześnie informujemy, iż na początku przyszłego miesiąca firma SCORPIO ma zaplanowany dłuższy weekend. W dniu 4 czerwca nie pracujemy. Prosimy o tym pamiętać przy składaniu i odbieraniu zamówień.  

 

O wszelkich zmianach w kalendarzu imprez branżowych będziemy informować na bieżąco.