swissQprint prezentuje: 4 generacja ploterów z płaskim stołem

06 Październik 2021

swissQprint wprowadza od października br. nową serię drukarek wielkoformatowych z płaskim stołem, które będą miały swoją oficjalną premierę na targach Fespa 2021 w Amsterdamie.

Udoskonalone modele wyposażone zostały w najnowocześniejszą technologię głowic drukujących oraz zaawansowane funkcje mechaniczne, które obiecują użytkownikom milowy krok – zwłaszcza, jeśli chodzi o niezrównaną jakość wydruku.  

Plotery wielkoformatowe swissQprint słyną z najwyższej jakości – zarówno pod względem wykonania, jak i precyzji wydruków. Szwajcarski producent na nowo zdefiniował swoje standardy i wprowadza na rynek czwartą generację maszyn drukujących z płaskim stołem.

 

Lepsza jakość i większa wydajność

Nowe głowice drukujące są najważniejszym udoskonaleniem w stosunku do poprzedniej generacji. Maksymalna rozdzielczość 1350 dpi i ultra precyzyjne umieszczanie kropel jeszcze bardziej poprawiają jakość druku modeli Impala i Nyala. Obydwa plotery korzystają również z imponującego wzrostu wydajności w niektórych trybach drukowania produkcyjnego. Natomiast Oryx jest teraz prawie o 40 procent szybszy od swojego poprzednika, co czyni go naprawdę wyjątkowym rozwiązaniem, zwłaszcza jak na model podstawowy.

 

Jeszcze większy komfort

4 generacja ploterów swissQprint posiada wiele udogodnień mechanicznych, z rozwiązaniem Tip Switch (zgłoszenie patentowe) na czele. Stół próżniowy został podzielony na aż 256 segmentów, które mogą być łatwo włączane i wyłączane za dotknięciem palca. Eliminuje to żmudne i czasochłonne maskowanie między formatkami oraz w obszarze między rolami w opcji dual roll. Powietrze nie uwalnia się, tym samym próżnia jest wykorzystywana w 100% i niezawodnie utrzymuje trudne w obsłudze media.

 

Wyposażenie modułowe

Nowa seria ploterów oferuje możliwość indywidualnej konfiguracji. Klienci mogą dobrać opcje drukarki tak, aby w pełni odpowiadała ich aktualnym potrzebom. Jeżeli pierwotne wymagania ulegną zmianie, można w dowolnym momencie rozbudować model o dodatkowe opcje.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia najnowszej generacji plotera swissQprint na targach Fespa 2021!

Spotkajmy się: 12 - 15 października 2021, RAI Amsterdam, HALA 1, Stoisko G30

 

Czy chcesz skorzystać z bezpłatnego zaproszenia?
Skontaktuj się z nami – Piotr Ronke
tel.: +48 601 079 400

Do zobaczenia!