SCORPIO zaprasza na targi RemaDays 2019

04 luty 2019

SCORPIO Sp. z o.o. wraz ze swoimi partnerami handlowymi serdecznie zapraszają na targi RemaDays 2019, które odbywać się będą w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, w dniach 13-15 lutego.

Wśród różnorodnych eksponatów na pierwszym planie prezentowany będzie hybrydowy ploter UV Nyala LED firmy swissQprint, na którym drukowane będą wysokojakościowe prace m.in. z efektem soczewkowym i strukturalnym. Zainteresowani będą tez mogli otrzymać wstępne informacje o ploterze Karibu – pierwszym rozwiązaniu roll-to-roll szwajcarskiego producenta, który swoją premierę będzie miał za 3 miesiące podczas targów Fespa.

Kolejnym eksponowanym rozwiązaniem, prezentowanym na stoisku SCORPIO (hala F, stoisko O19), będzie urządzenie do domingu PM2 firmy Demak, służące do produkcji wypukłych etykiet poliuretanowych. PM2 to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań, wyposażone w mechanizm poruszający się po osiach XYZ, który umożliwia wytwarzanie, obok standardowych etykiet, także tych o skomplikowanych kształtach i bardzo drobnych elementach – tzw. mikrodoming.  

Po raz pierwszy na targach RemDays pokazane zostanie urządzenie do znakowania detali reklamowych i przemysłowych – nowoczesna 6-kolorowa tamponiarka Concentra 90-6 firmy Tamporint – drukująca, zależnie od trybu pracy, z prędkościami od 500 do 1600 cykli na godzinę. Jest to jedno z najbardziej optymalnych rozwiązań do wysokonakładowego zadruku elementów o różnych kształtach.

Spośród innym rozwiązań drukujących SCORPIO zaprezentuje drukarkę inkjet Astrojet S1 do druku kopert bąbelkowych i małych opakowań, obsługującą podłoża o grubości od 0,1 do 10 mm. Rozwiązanie to, od swojej premiery we wrześniu ub.r. cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, doceniających niepowtarzalne cechy drukarki.  

Klientów z rynku reklamy wielkoformatowej z pewnością zainteresują urządzenia do wykończenia wydruków i łączenia tkanin technicznych: zgrzewarka T300 firmy Miller Weldmaster, światowego lidera w zakresie rozwiązań do zgrzewania tkanin technicznych oraz oczkarka 29 F hiszpańskiej firmy Jover .

Ekspozycję targową tegorocznej Remy dopełnią próbki kalendarzy, książek i opakowań, oprawionych okleinami z najnowszej kolekcji firmy BN,     a dokładnie Balacron, gdyż z początkiem roku ten znany holenderski producent przechodzi globalny rebranding.