SCORPIO na targach RemaDays 2019

04 luty 2019

 

SCORPIO Sp. z o.o. wraz ze swoimi partnerami handlowymi dziękują za odwiedzenie stoiska na targach RemaDays 2019, które odbyły się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, w dniach 13-15 lutego.

Wśród różnorodnych eksponatów na pierwszym planie prezentowaliśmy hybrydowy ploter UV Nyala LED firmy swissQprint, na którym drukowane były wysokojakościowe prace m.in. z efektem soczewkowym i strukturalnym. Zainteresowani otrzymywali wstępne informacje o ploterze Karibu – pierwszym rozwiązaniu roll-to-roll szwajcarskiego producenta, który swoją premierę będzie miał za 3 miesiące podczas targów Fespa.

Kolejnym eksponowanym rozwiązaniem, prezentowanym na stoisku SCORPIO (hala F, stoisko O19), było urządzenie do domingu PM2 firmy Demak, służące do produkcji wypukłych etykiet poliuretanowych. PM2 to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań, wyposażone w mechanizm poruszający się po osiach XYZ, który umożliwia wytwarzanie, obok standardowych etykiet, także tych o skomplikowanych kształtach i bardzo drobnych elementach – tzw. mikrodoming.  

Po raz pierwszy na targach RemDays pokazane zostało urządzenie do znakowania detali reklamowych i przemysłowych – nowoczesna 6-kolorowa tamponiarka Concentra 90-6 firmy Tamporint – drukująca, zależnie od trybu pracy, z prędkościami od 500 do 1600 cykli na godzinę. Jest to jedno z najbardziej optymalnych rozwiązań do wysokonakładowego zadruku elementów o różnych kształtach.

Spośród innym rozwiązań drukujących SCORPIO prezentowaliśmy drukarkę inkjet Astrojet S1 do druku kopert bąbelkowych i małych opakowań, obsługującą podłoża o grubości od 0,1 do 10 mm. Rozwiązanie to, od swojej premiery we wrześniu ub.r. cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, doceniających niepowtarzalne cechy drukarki.  

Klientów z rynku reklamy wielkoformatowej zainteresowało również urządzenia do wykończenia wydruków i łączenia tkanin technicznych: zgrzewarka T300 firmy Miller Weldmaster, światowego lidera w zakresie rozwiązań do zgrzewania tkanin technicznych oraz oczkarka 29 F hiszpańskiej firmy Jover .

Ekspozycję targową tegorocznej Remy dopełniały próbki kalendarzy, książek i opakowań, oprawionych okleinami z najnowszej kolekcji firmy BN, a dokładnie Balacron, gdyż z początkiem roku ten znany holenderski producent przechodzi globalny rebranding.