SCORPIO wraz z Partnerami na Targach LABELEXPO 2019

02 Wrzesień 2019

Labelexpo Europe 2019 to największe tegoroczne wydarzenie dla branży opakowań i etykiet, które odbyło się w dniach od 24 do 27 września w Brukseli.

Jeszce raz dziękujemy Państwu za odwiedzenie stoisk dostawców SCORPIO, obsługiwanych przez naszych pracowników.

FLINT GROUP – lider w zakresie płyt i farb dla segmentu etykiet i opakowań, przedstawił swoje najnowsze produkty z zakresu płyt fleksograficznych: nyloflex® XAH Digital dedykowana do produkcji opakowań giętkich i etykiet oraz nyloflex® FTH Digital, o naturalnie płaskich wierzchołkach punktów.

W zakresie urządzeń do obróbki form zosatły zaprezentowane urządzenia do laserowego naświetlania form Xeikon ThermoflexX 30 i 48, dla sektora etykiet i średniej wstęgi, wzbogacone o najnowsze rozwiązanie do nanoszenia struktur powierzchniowych Woodpecker Nano.

GLUNZ&JENSEN – lider na rynku rozwiązań dla przygotowalni pokazał na targach najnowsze urządzenia do obróbki płyt fleksograficznych, z serii Fex-i od 360 do 520 XP oraz FlexPose 360 ECDLF

HYBRID SOFTWARE – uznany dostawca oprogramowania, prowadził demonstracje najnowszej wersję popularnego edytora graficznego PackZ, dedykowanego dla sektora opakowań oraz platformę do zarządzania projektami Cloudflow.

J.M. HEAFORD – znany producent urządzeń do montażu płyt fotopolimerowych pokazał tym razem urządzenie Label Auto Mounter, pozwalające na automatyczny montaż płyt w mniej niż minutę z zachowaniem najwyższej precyzji montażu dla formatów wąskiej wstęgi.

FOCUS LABEL MACHINERY – angielski producent maszyn wąskowstęgowych zaprezentował system cyfrowy UV d-Flex, z głowicą inkjet Konika Minolta, osadzoną na konstrukcji maszyny flekso Reflex, coraz popularniejszą konstrukcję cyfrowo-fleksograficzną e-Flex, o szerokości wstęgi od 330 mm, a także kolejną generację popularnej maszyny flekso Proflex, z otwartą architekturą zespołu drukowego, pozwalającą na szybką wymianę poszczególnych sekcji.

FAG – dostawca popularnych urządzeń pomiarowych zaprezentuje oprogramowanie FAG Flex Pro, wzbogacone o funkcję pomiaru elementów zadrukowanych farbami przeznaczonymi do druków zabezpieczonych (widzianych pod światłem UV). Będzie można także zobaczyć w działaniu urządzenie FAG Creasy do pomiaru wysokości tłoczenia bądź nadruku wypukłego na podłożach metalizowanych z programem Equide-Pro2 Embossing Anylizer.

Do zobaczenia w 2021r!