SCORPIO na targach RemaDays 2020

22 Styczeń 2020

Dziękujemy za odwiedzenie naszych stoisk podczas tegorocznej edycji targów RemaDays 2020.

W tym roku SCORPIO było obecne na dwóch stoiskach: M19 w hali F, gdzie prezentowane były urządzenia dla segmentu reklamowego i D32A w tej samej hali, na którym pokazaliśmy całą gamę materiałów introligatorskich, w tym także dedykowanych pod zadruk cyfrowy.

Pierwszoplanowym eksponatem został hybrydowy ploter UV-LED Nyala 3 firmy swissQprint, na którym drukowane były wysokojakościowe prace m.in. z efektem soczewkowym i strukturalnym. Zainteresowani otrzymali próbki wydruków z plotera Karibu – pierwszego rozwiązania roll-to-roll szwajcarskiego producenta, który swoją premierę miał w ubiegłym roku.

Kolejnym rozwiązaniem prezentowanym na stoisku SCORPIO, było urządzenie do domingu PM2 firmy Demak, służące do produkcji wypukłych etykiet poliuretanowych. PM2 to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań, wyposażone w mechanizm poruszający się po osiach XYZ, który umożliwia wytwarzanie, obok standardowych etykiet, także tych o skomplikowanych kształtach i bardzo drobnych elementach – tzw. mikrodoming.

Klientów z rynku reklamy wielkoformatowej zainteresowała zgrzewarka T300 firmy Miller Weldmaster, do zgrzewania (gorącym klinem lub dyszą) tkanin technicznych i materiałów reklamowych. Przykładem zgrzewanego produktu, dedykowanego dla segmentu reklamy był tzw. „dmuchaniec” - słupek reklamowy, wykonany przez jednego z użytkowników ww. maszyny.

Na naszym targowym stoisku nie zabrakło także urządzenia znakującego firmy Tampoprint. W tym roku zaprezentowaliśmy dwukolorową tamponiarkę V 90/90 DUO, która dzięki układowi tamponów w kształcie litery V i nieruchomym detalu daje możliwość osiągnięcia wysokich wydajności przy druku w dwóch kolorach.

Ekspozycję targową tegorocznej Remy dopełniły na stoisku D32A próbki kalendarzy, książek i opakowań, oprawionych okleinami z najnowszej kolekcji firmy Balacron.

Dziękujemy za tak liczne przybycie. Było nam niezmiernie miło gościć Państwa na naszych stoiskach.