SCORPIO na targach Packaging Innovations 2018

05 Kwiecień 2018

W dniach 17-18 kwietnia na terenach Expo XXI w Warszawie odbyła się 10. edycja targów Packaging Innovations, gdzie wśród wystawców po raz trzeci pojawiła się firma SCORPIO Sp. z o.o.

Na stoisku F10 w hali Niebieskiej zaprezentowana została drukarka do etykiet Astrojet M1C, bazująca na technologii inkjet memjet®. Urządzenie to drukuje z prędkością 9 lub 18 m/min. z jakością odpowiednio 1600 x 1600 dpi lub 1600 na 800 dpi.  Drukarka wyposażona jest w 5 kartridży (CMYKK) z tuszem po 250 ml każdy. Duża wydajność tuszy oraz zminimalizowana liczba pozostałych materiałów eksploatacyjnych zapewniają niski koszt wydruku i eksploatacji.

Po raz drugi na polskich targach pokazana została współdziałająca z rozwiązaniem Astrojet M1C, lakierówka Elite Label 10 do etykiet amerykańskiej firmy Kompac. Stanowi ona doskonałe uzupełnienie cyfrowych drukarek do etykiet typu Memjet®, bądź laserowych, tworząc z nimi niezawodny system, umożliwiający szybkie i proste lakierowanie etykiet – zarówno wykrojonych z arkuszy, jak i wstęgi w opcji z roli na rolę.

Wszystkim Klientom, którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy!