SCORPIO na Targach Książki 2019 w Krakowie

18 Październik 2019

Dziekujemy za odwiedzenie naszego stoiska, pod­czas te­go­rocz­nej 23. edy­cji Tar­gów Ksi­ążki w Kra­ko­wie, która odbyła się w dniach 24-27 pa­ździer­ni­ka b.r.

W tym roku zabraliśmy Państwa do świata zakorkowanej książki. Na stoisku zaprezentowaliśmy najnowszą kolekcję materiałów pokryciowych naszego dostawcy – firmy SENTIS – naturalną okleinę korkową, dostępną w 4 wzorach strukturalnych. Idealnie nadaje się do opakowań, "ekologicznej" galanterii biurowej i innych zastosowań introligatorskich, szczególnie jeśli zależy nam na naturalnej estetyce produktu.

Innym, promowanym przez nas sposobem na stworzenie niepowtarzalnego i przyciągającego uwagę klienta produktu było jego uszlachetnienie i personalizacja przy wykorzystaniu cyfrowego druku UV-LED, wykonywalnym np. na wielkoformatowym ploterze Nyala LED firmy swissQprint. Z roku na rok personalizowane cyfrowo okładki książek, kalendarzy i innej galanterii cieszą się rosnącym zainteresowaniem odbiorców, stając się powoli wyznacznikiem współczesnej produkcji poligraficznej.