SCORPIO dołącza do grona Członków PIAP

06 Maj 2022

Miło nam poinformować, że w kwietniu br. firma SCORPIO Sp. z o.o. dołączyła do grona Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

PIAP działa od 2007 roku, zrzeszając firmy zajmujące się usługami i produkcją artykułów promocyjnych, dystrybutorów, agencje reklamowe, organizatorów targów i przedstawicieli mediów branżowych.

Do PIAP należy obecnie ponad 180 podmiotów gospodarczych, które tworzą elitarne grono z dużym potencjałem, mające silny i rzeczywisty wpływ na rozwój i kształtowanie rynku branży artykułów reklamowych.

Członkostwo w PIAP to dla nas okazja do spotkań na różnych płaszczyznach z wieloma naszymi Klientami, którzy także są członkami Izby, jak również poznanie nowych podmiotów, które chcielibyśmy zainteresować oferowanymi przez nas rozwiązaniami. Mamy nadzieję, że jeszcze większa integracja z branżą reklamową, jaką daje aktywność w strukturach PIAP, przełoży się na wiele nowych pomysłów, realizowanych wspólnie z naszymi Klientami, które pokażą nieprzeciętne możliwości, jakie dla branży reklamowej mają do zaoferowania nowoczesne technologie poligraficzne.