Nowość firmy TAMPOPRINT–tamponiarka Sealed Ink Cup 90Q

14 Maj 2020

Niemiecka spółka TAMPOPRINT®AG - lider na rynku w segmencie druku tamponowego, wprowadziła do oferty najnowszą wersję tamponiarki Sealed Ink Cup 90 Q, wzbogaconą o wiele nowych rozwiązań, nietypowych dla tej klasy maszyn.

Najnowsza tamponiarka została wyposażona m.in. w poprzeczny przesuw kałamarza pozwalający na nanoszenie grafik na długich elementach. Nowej konstrukcji stół roboczy, na którym montowane są detale, umożliwia szybką i precyzyjną regulację wysokości, przez co dużo łatwiej dokonuje się zmiany ustawień czy przezbrojeń. Dotykowy panel sterujący umożliwia w swobodny i szybki sposób dostęp do wielu funkcji i ustawień produkcyjnych.

Maszyny do tampondruku serii "Sealed Ink Cup" są produkowane przez firmę Tampoprint od roku 1994. Seria "Sealed Ink Cup" dzięki najwyższej jakości, niezawodności i ekonomiczności zjednała sobie wielu naszych klientów. Ten klasyk wśród maszyn do tampondruku na przestrzeni wielu lat zyskał uznanie trwające aż do dnia dzisiejszego.

Tamponiarki z serii „Sealed Ink Cup E, w skład której wchodzą też modele: SIC 60 E, SIC 90 E i SIC 130E są łatwe w obsłudze i konserwacji, posiadają rozbudowane możliwości ustawień i komunikacji dzięki czemu nadają się do stosowania w automatycznych liniach produkcyjnych.

 

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji:

Dział Technologii Tampondrukowej

tampo@scorpio.com.pl
+48 42 613 50 94