Nowa odsłona PACKZ od HYBRID Software – PACKZ 7

19 Lipiec 2021

Pascal Wybo, Menadżer Produktu – Edytora PACKZ:

"W ostatnim czasie obserwujemy coraz większe zapotrzebowanie na spersonalizowane produkty w branży opakowań oraz etykiet – ten sektor nieustannie szybko się rozwija. Przetwórcy tektury litej i falistej coraz chętniej korzystają z druku cyfrowego, a dostawcy usług prepress i produkcji płyt skupiają się na optymalizacji przepływu pracy z cyfrowymi maszynami drukującymi. Postępujące ucyfrowienie na wszystkich tych poziomach prowadzi do PACKZ 7."

 

Prędkość na nowych procesorach M1 i zgodność kolorystyczna ColorLogic CMM

Apple M1

Technologia idzie do przodu a PACKZ 7 razem z nią, oprogramowanie potrafi bezpośrednio wykorzystać możliwości i prędkości procesorów Apple M1 i najnowszych komputerów Mac.

Zarządzanie kolorami w pełni zgodne z ICC w PACKZ 7 jest teraz obsługiwane przez ColorLogic. Połączenie niezrównanej gamy ColorLogic z wysokim poziomem automatyzacji i integracji, zapewnionym przez oprogramowanie od HYBRID Software, pozwala uzyskać doskonałe dopasowanie kolorów dla dowolnej technologii drukowania.

 

Zmienne dane z modułem Patchworker

Nic nie wpływa bardziej na rozwój biznesu niż bezpośredni kontakt z klientem. Oprogramowanie HYBRID rozszerza funkcje druku zmiennych danych (VDP) o moduł Patchworker.
Jest to innowacyjne i unikalne narzędzie, które pozwala przesuwać i zmieniać elementy projektu w tej samej serii produkcyjnej ze zmiennymi danymi, niezależnie od urządzenia drukującego. Dostawcy usług poligraficznych mogą teraz zwiększyć zasięg swoich produktów dzięki produkcji personalizowanych etykiet i opakowań sezonowych o nieograniczonej różnorodności.

 

Packzimizer 7

Moduł Packzimizer stał się jeszcze bardziej zaawansowany. Technologia grupuje wiele prac z uwzględnieniem layoutu i biblioteki wykrojników. Program tworzy gotowe do druku impozycje dla maszyn cyfrowych przy maksymalnym zużyciu podłoża i eliminacji przestojów w pracy.

 

Environments

PACKZ 7 zwiększa poziom komfortu pracy na już spersonalizowanym wieloekranowym interfejsie i przestrzeniach roboczych. Zachowanie PACKZ 7 można ustawić jednym kliknięciem. Ekrany, ustawienia wstępne kodów kreskowych, preflight, profile kolorystyczne, biblioteki znaków i wiele innych są dostosowane do marki, dla której produkujesz.

Perfekcyjne pozycjonowanie grafiki jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Narzędzia przyciągania pomagają wyrównywać i przekształcać obraz, przyciągać do prowadnic, punktów i elementów grafiki.

PACKZ 7 wykrywa kody kreskowe pod dowolnym kątem. Do szerokiej gamy kodów kreskowych, które można generować dołączają kody GS1 QR i Digital Link.

 

Funkcja Pactions – super automat dla działu prepress

Moduł Pactions został wzbogacony o jeszcze więcej akcji, które można parametryzować. Zaawansowane narzędzie automatyzacji w PACKZ umożliwia rejestrowanie powtarzających się czynności i powtarzanie ich w dowolnym momencie na pojedynczej lub wielostronicowej grafice w PACKZ lub CLOUDFLOW. Nowe funkcje przyczynią się do jeszcze większej wydajności i wzrostu rentowności.

 

Sklep MARS Solutions

Począwszy od wersji PACKZ 7, społeczność użytkowników może wyszukiwać i odkrywać rozwiązania na platformie MARS. Ta platforma w aplikacji zawiera predefiniowane znaki dynamiczne, cyfrowe szablony proof, raporty wstępne i wiele więcej. Rozwiązania można pobrać i natychmiast użyć.

Poznaj PACKZ 7 już teraz i wejdź na wyższy poziom dzięki unikalnemu połączeniu zautomatyzowanych działań i dedykowanych narzędzi do prepress.

 

Usprawnij swoją działalność w zakresie etykiet i opakowań dzięki inteligentnym rozwiązaniom do automatyzacji i personalizacji za pomocą najpopularniejszego edytora PDF w branży etykiet i opakowań!

 

O HYBRID Software

HYBRID Software to firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla przemysłu graficznego, skoncentrowana na innowacyjnych narzędziach zwiększających wydajność. Firma posiada oddziały w Belgii, Niemczech, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Chinach i USA oraz globalną sieć partnerów.

Oprogramowania od Hybrid Software: CLOUDFLOW, edytor PACKZ i Stepz, a także produkty integracyjne oferują szeroki zestaw zalet, m.in. natywny przepływy pracy z PDF, rozwiązania oparte na standardach branżowych, skalowalną technologię i niski koszt. Produkty te są używane przez ponad tysiąc klientów na całym świecie we wszystkich obszarach prepress i druku, w tym etykiet i opakowań, pudełek, tektury falistej, druku wielkoformatowego i cyfrowego. HYBRID Software jest spółką zależną Global Graphics PLC.