Powrót do listy

Karibu 2

Czy idziesz na kompromis w kwestii jakości, myśląc o wydajnym drukowaniu z roli na rolę? Te dni się skończyły. Karibu zawsze był produktywny, niezawodny i wszechstronny jak żaden inny ploter z roli na rolę. Teraz pojawia się druga generacja, działająca z najnowszą technologią głowic drukujących.

 

 

Co to oznacza dla Ciebie? Niezrównana jakość — w rozdzielczości do 1350 dpi — z wysoką efektywnością i niezawodnością. Maksymalna wydajność to 212 metrów kwadratowych na godzinę – więcej niż rozmiar kortu tenisowego.

Efektywna produktywność

Efektywna wydajność zależy od znacznie więcej niż tylko prędkości drukowania. Pomyśl także o czasach konfiguracji i przezbrojenia. Poznaj system próżniowy Tip Switch i zestaw mesh, a zrozumiesz, o czym mówimy.

 

Więcej niż zwykłe aplikacje

Karibu 2 drukuje na różnych nośnikach rolowych. A fakt, że możesz też bawić się efektami lakieru, teksturami i neonowymi kolorami, to coś, czego inni nie będą w stanie tak szybko naśladować. Nie wspominając o dokładności, niezbędnej do druku wielowarstwowego na przezroczystych foliach.

 

Karibu 2

Jeszcze większa wydajność

Jeszcze większa niezawodność

Jeszcze więcej zastosowań

Jeszcze wyższa jakość

 

Warianty

Poziome karty