Dostawcy SCORPIO na targach FESPA 2018

21 Maj 2018

W dniach 15-19 maja b.r. w Berlinie odbyły się coroczne, największe targi poświęcone technice druku cyfrowego – FESPA 2018.

 

Na stoisku 3.2-C50 szwajcarski producent, firma swissQprint zaprezentował maszyny najnowszej – 3 generacji. Pięć nowych modeli drukarek zapewnia dalszy postęp w zakresie jakości i stabilności druku, a także wprowadza rozszerzoną opcję roll to roll - z opcją podwójnej rolki.

Miller Weldmaster – światowy lider w zakresie rozwiązań do zgrzewania materiałów technicznych, zaprezentował na stoisku 1.1-D56 przekrój zgrzewarek na gorące powietrze i gorący klin: ekonomiczną zgrzewarkę do banerów T2, uniwersalną zgrzewarkę T300 oraz rozwiązanie pośrednie – kompaktowy model T3 do wykonywania różnego rodzaju łączeń. Ekspozycję uzupełni innowacyjne rozwiązanie Digitran do szycia banerów i materiałów do systemów ramowych SEG.

Demak – włoska firma specjalizująca się w urządzeniach i materiałach do domingu, zaprezentowała (stoisko 4.1-E20) urządzenie do wykonywania etykiet żywicznych o regularnych kształtach – DP2 oraz dwie maszyny z serii PM o wielkości stołu roboczego 700 x 500 mm (PM2) oraz 1400 x 500 mm (PM3), posiadające mechanizm poruszający się po osiach XYZ. Takie rozwiązanie umożliwia nakładanie żywicy na skomplikowanych kształtach z bardzo dużą dokładnością, co pozwala uzyskać doskonałe rezultaty.

Lasercomb – niemiecki producent zaprezentował na swoim stoisku 1.2-C59 swoje najnowsze rozwiązanie – wielofunkcyjny ploter CMS 1613, wyposażony w specjalną głowicę z wymiennymi narzędziami, umożliwiającymi cięcie nożem, bigowanie, frezowanie czy kreślenie na podłożach. Zaletą urządzenia jest przede wszystkim ergonomia pracy i łatwość obsługi przez operatora.

 

Wszystkim klientom z którymi mieliśmy przyjemność spotkać się podczas targów serdecznie dziękujemy oraz mamy nadzieję, że przygotowane przez nas prezentacje sprawiły, że wizyta była warta poświęconego czasu.