Cyfrowy świat opakowań na targach FachPack 2019

03 Wrzesień 2019

W dniach 24-26 września b.r. w Norymberdze odbyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Opakowań, Technologii, Procesów i Logistyki – FachPack 2019.

Dostawcy SCORPIO – firmy: swissQprint, Hybrid Software, Arden Software, Multiscience, LaserComb, przeniesili Państwa w świat cyfrowego druku prototypów i niskich nakładów opakowań, najnowszego oprogramowania do projektowania i ich produkcji.

Tematykę projektowania opakowań przybliżyli Państwu firmy:

Hybrid Software – najnowsza wersję popularnego edytora graficznego PackZ, dedykowanego dla sektora opakowań oraz platforma do zarządzania projektami Cloudflow.                                                                                     

Arden Software – rozwiązanie Impact do projektowania opakowań oraz Multiscience – oprogramowanie MultiPack do planowania pudeł zbiorczych i optymalizacji transportu.

Z kolei druk pokazali:

swissQprint – wysokojakościowy ploter wielkoformatowy UV-LED Impala 3, drukujący ekspozytory oraz prototypy opakowań z tektur litych w jakości nie ustępującej offsetowej. Do produkcji stosowane są farby z certyfikatem Greenguard Gold.

Na koniec obróbkę po druku zaoferowali:

Lasercomb – wielofunkcyjny ploter CMS 1613, wyposażony w specjalną głowicę z wymiennymi narzędziami, umożliwiającymi cięcie nożem, bigowanie, frezowanie czy kreślenie na podłożach.

Wszyst­kim, którzy odwiedzili stoiska naszych dostawców na targach FachPack 2019 jeszcze raz serdecznie dziękujemy.