Back to list

Sealed Ink Cup 90 Q

Maszyny do tampondruku serii "Sealed Ink Cup" są produkowane przez firmę Tampoprint od roku 1994. Seria "Sealed Ink Cup" dzięki najwyższej jakości, niezawodności i ekonomiczności zjednała sobie wielu naszych klientów. Ten klasyk wśród maszyn do tampondruku na przestrzeni wielu lat zyskał uznanie trwające, aż do dnia dzisiejszego.

W 2020 r. Tampoprint wprowadził na rynek najnowszą wersję tamponiarki – SIC 90 Q – wzbogaconą o wiele nowych rozwiązań, nietypowych dla tej klasy maszyn.

SIC 90 Q został opracowany z myślą o zadruku długich elementów, dlatego też wyposażono go w poprzeczny przesuw kałamarza o średnicy 90 mm, pozwalający na nanoszenie grafiki o wymiarach maks. 85x520 mm.

Nowa konstrukcja stołu roboczego na którym montowane są detale umożliwia szybką i precyzyjną regulację wysokości, przez co dużo łatwiej dokonuje się zmiany ustawień czy przezbrojeń.  

    

SIC 90 Q został także wyposażony w przyjazny dla użytkownika panel dotykowy, znany z droższych modeli tamponiarek, umożliwiając tym samym swobodny i szybki dostęp do wielu funkcji i ustawień produkcyjnych. Opcjonalnie SIC 90 Q można też wzbogacić o stół krzyżowy służący do precyzyjnej regulacji pozycji druku oraz automatyczny system czyszczenia tamponu, który usprawnia proces druku oraz pozwala szybko i skutecznie wyczyścić tampon z resztek farby.

Cechy wyróżniające:

  • Możliwość zadruku długich elementów, dzięki poprzecznej pracy kałamarza
  • Opcjonalne doposażenie w stół krzyżowy i system automatycznego czyszczenia tamponu
  • Stół roboczy z precyzyjną pionową regulacją wysokości
  • Dotykowy panel sterujący
  • Możliwość używania mniejszego formatu form drukowych i kałamarza o średnicy 60 mm

Tamponiarki z serii „Sealed Ink Cup E”, w skład której wchodzą też modele: SIC 60 E, SIC 90 E i SIC 130 E są łatwe w obsłudze i konserwacji, posiadają rozbudowane możliwości ustawień i komunikacji dzięki czemu nadają się do stosowania w automatycznych liniach produkcyjnych.