Back to list

Ploter Impala 3

Wydajny i kompaktowy model

Impala 3 znakomicie wpasowuje się do niewielkich przestrzeni, oferując przy tym nieprzeciętną wydajność i wysoką wartość dodaną. Przyjemność w pracy z tą drukarką zapewnia nie tylko łatwość jej obsługi, ale także niska uciążliwość dla środowiska.

Kompaktowy

Po co utrzymywać wiele maszyn i zajmować cenną przestrzeń, gdy kompaktowa drukarka radzi sobie z praktycznie każdym zadaniem? Bazując na płaskim stole, Impala 3 może być w razie potrzeby rozbudowywana do wersji rolowej do obsługi elastycznych mediów ciągłych. Ponadto, mimo że stół drukujący ma wymiary "tylko" 2,5 x 2 metry, dzięki zastosowaniu opcji board Impala 3 może obsługiwać podłoża o długości nawet do czterech metrów.

 

Wydajny

Unikalne piny rejestrowe swissQprint pomagają optymalnie wykorzystać stół drukujący. Funkcja tandem zapewnia ciągłość pracy zarówno maszyny, jak i operatora. W połączeniu z Robem - robotem podająco-odbierającym, Impala 3 może także pracować w trybie non-stop, z minimalnym udziałem operatora. To tylko kilka sugestii na temat wydajności maksymalnej, które skutkują tworzeniem wysokiej wartości, opartej na niskim zużyciu energii i małych wymaganiach konserwacyjnych.

 

Dla kreatywnych

Impala 3 uwielbia twórczą ekspresję. Dzięki chłodnemu utwardzaniu diodami LED, może zadrukowywać nawet delikatne materiały. W zależności od pomysłu i wymagań dostępne są różne tryby drukowania - w tym wizualne i dotykowe efekty 3D. Oferują takie rozszerzone możliwości Impala 3 działa przy tym niezawodnie i z najwyższą precyzją.

Horizontal Tabs