Powrót do listy

Urządzenie do niezależnej produkcji form drukowych Cliche Laser Plus

Cliche Laser Plus umożliwia szybkie i niedrogie wykonywanie form (matryc tampondrukowych) przez klienta we własnym zakresie, bez konieczności zdradzania poufnych danych (w przypadku prototypów czy zastrzeżonych produktów). Przygotowanie formy trwa mniej niż 5 minut, co umożliwia sporą oszczędność czasu i nie powoduje przerw w cyklu produkcji. Także wykonanie kilku alternatywnych matryc, czy też częsta zmiana motywu nie generują już wysokich kosztów.

Obsługa Cliche Laser Plus jest łatwa i nie wymaga fachowej wiedzy. Oprogramowanie automatycznie importuje szablony graficzne w najrozmaitszych formatach. W programie są już ustawione fabrycznie właściwe parametry dla różnych typów form i materiałów. Ponadto oprogramowanie umożliwia zarządzanie różnymi motywami w formie zadań. Pozwala to na zmianę motywu bezpośrednio z komputera. Ta metoda umożliwia precyzyjną powtarzalność rezultatów i gwarantuje ich stałą, wysoką jakość.

Cliche Laser Plus umożliwia duże dopasowanie do różnych zaawansowanych zadań. Adaptery formatu i płyty mocujące o dowolnym nietypowym rozmiarze umożliwiają nanoszenie obrazu na matryce w niestandardowych formatach (na przykład innych marek). Możliwe jest wyposażenie maszyny w agregat ssący i filtrujący.

Ponadto Cliche Laser Plus to produkt ekologiczny. Umożliwia ona bowiem nie tylko znaczną oszczędność w porównaniu z tradycyjną produkcją form, lecz również ogranicza wszelkie emisje wysoce toksycznych chemikaliów fotograficznych.

Poziome karty