Powrót do listy

T300 Extreme

Chcesz przetestować urządzenie w naszym DEMO?

Zgrzewarka T300 Extreme firmy Miller Weldmaster umożliwia wykorzystanie gorącego klina lub gorącego powietrza, łącząc w sobie wszechstronność ergonomicznej konstrukcji i prostego interfejsu obsługi. Maszyna jest przeznaczona do wykonywania wielu różnych typów zgrzewów używanych do produkcji namiotów, plandek, pokrowców itp.

W dobie walki z pandemią koronawirusa szczególnie przydatne w produkcji takich potrzebnych produktów, jak: namioty medyczne, ratownicze, namioty kontrolno-sanitarne, namioty do odkażania, czy mobilne izby przyjęć.

T300 Extreme służy do łączenia  materiałów z tworzyw typu PCV, PE, PP, uretanów oraz innych, stosowanych w produkcji folii elastycznych, a także niezgrzewalnych tekstyliów.

Typy zgrzewów możliwe do wykonania na urządzeniu T300 Extreme:


Nakładkowy łączenie


Zgrzew pokrywający


Zakładkowy


Rękaw


Zakładkowy z linką


Zgrzew wzmacniający łączenie

Dostępne wersje urządzenia T300 Extreme:

  • T300 Extreme Flex

T300 Extreme Flex, to najbardziej uniwersalna wersja zgrzewarki T300 Extreme. Urządzenie może zgrzewać gorącym klinem lub gorącym powietrzem. Dedykowana szczególnie dla producentów namiotów.

 

  • T300 Extreme Edge

T300 Extreme Edge, znajduje najczęściej zastosowanie wśród producentów banerów. Pozwala na zgrzewanie gorącym klinem różnego rodzaju wykończeń na krawędziach materiałów reklamowych, wykonanych z PVC i PE.

 

  • T300 Extreme Curve

T300 Extreme Curve to zgrzewarka zaprojektowana do wszelkiego rodzaju łączeń łukowych i materiałów o nieregularnych kształtach, przy użyciu gorącego powietrza. Sprawdza się szczególnie do zgrzewania dmuchańców i pontonów.

 

  • T300 Extreme Shade

T300 Extreme Shade pozwala na zgrzewanie gorącym klinem. Jest wyposażona w podajnik taśmy akrylowej. Zgrzewarka ta idealnie sprawdza się do produkcji wszelkiego rodzaju markiz i rolet, a także plandek do jachtów i żaglówek.

 

  • T300 Extreme Flex Travel

T300 Extreme Flex Travel, to samojezdna wersja zgrzewarki T300 Extreme Flex, osadzona na specjalnej, ruchomej platformie.Sprawdza się szczególnie do zgrzewania dużych powierzchni materiałów.

Poziome karty