Powrót do listy

Ploter Oryx 4

 

Poznaj wyjątkowe korzyści 4. generacji ploterów swissQprint!

 

Zwiększenie wydajności Oryx 4 o prawie 40%, dzięki zainstalowaniu bardziej wydajnych głowic.

Unikalny system próżniowy TipSwitch Vacuum pozwalający indywidualnie regulować każdy z aż 256 segmentów stołu próżniowego. Dzięki tej unikalnej funkcjonalności wycieki powietrza i maskowanie to już przeszłość!

Indywidualna konfiguracja, od teraz także z kolorami NEON, umożliwiająca stworzenie rozwiązania optymalnego do aktualnych potrzeb. Jeśli pierwotne wymagania ulegną zmianie, można w dowolnym momencie rozbudować model o dodatkowe komponenty.

 

Rozwiązanie dla mniejszych nakładów.

Postaw na nową jakość z 4 generacją ploterów swissQprint! Nowy model Oryx dostał szybsze i zarazem bardziej wydajne głowice drukujące, dzięki czemu jest o prawie 40% bardziej efektywny niż jego poprzednik.

Pod względem jakości i wszechstronności ta wielkoformatowa drukarka jest porównywalna z większym i szybszym rodzeństwem. Jeśli jesteś kreatywny, lubisz eksperymentować lub dopiero zaczynasz w branży, powinieneś przyjrzeć się bliżej rozwiązaniu Oryx 4.

Zobacz galerię naszych prac, wykonanych na ploterze wielkoformatowym swissQprint.

Wszechstronny

Nie każdy potrzebuje drukarki o wysokiej wydajności. Ale każdy potrzebuje przewagi konkurencyjnej. Jeżeli chcesz wprowadzić różnorodne usługi i stosować własne wysokie standardy Oryx 4 pasuje do tego scenariusza, będąc drukarką atramentową UV LED, która zapewnia precyzję i wszechstronność.
Nie ma prawie żadnego materiału, którego Oryx 4 nie byłby w stanie obsłużyć.

 

Skalowalny

Podobnie jak w każdym systemie swissQprint, Oryx 4 dostosowuje się do Twoich potrzeb. Ten model jest idealną podstawową drukarką, która rozwija się wraz z firmą. Można zacząć od konfiguracji CMYK, a następnie zmodyfikować ją o dodatkowe kanały kolorów – w sumie do dziewięciu, lub dodać opcję druku z roli na rolę.

 

Praktyczny

Podobnie jak w przypadku wszystkich drukarek trzeciej generacji, zupełnie nowy system sterowania działa także w systemie Oryx 4. Nie zobaczysz go, ale na pewno zauważysz go w codziennym użytkowaniu. Drukarka jest bardzo prosta i bezpieczna w obsłudze, a nowy system wsparcia operatora ułatwia bardzo codzienne jej użytkowanie.

Warianty

Poziome karty