Powrót do listy

Ploter Nyala 4

 

Poznaj wyjątkowe korzyści 4. generacji ploterów swissQprint!

 

 

Druk w rozdzielczości do 1350 dpi oraz nowy tryby produkcji zapewniają zwiększoną wydajność przy zachowaniu najwyższej jakości. To wszystko dzięki najnowszej technologii głowic drukujących w połączeniu z ultra precyzyjnym umieszczaniem kropli.

Unikalny system próżniowy TipSwitch Vacuum pozwalający indywidualnie regulować każdy z aż 256 segmentów stołu próżniowego. Dzięki tej unikalnej funkcjonalności wycieki powietrza i maskowanie to już przeszłość!

Indywidualna konfiguracja, od teraz także z kolorami NEON, umożliwiająca stworzenie rozwiązania optymalnego do aktualnych potrzeb. Jeśli pierwotne wymagania ulegną zmianie, można w dowolnym momencie rozbudować model o dodatkowe komponenty.

 

Nyala 4 to połączenie najwyższej jakości druku, wielofunkcyjności i efektywności. Żaden porównywalny produkt nie oferuje lepszego stosunku ceny do wydajności i większych możliwości wyróżnienia się na tle konkurencji pod względem jakości i zdolności produkcyjnych.

Nyala od sześciu lat z rzędu jest najlepiej sprzedającą się drukarką wielkoformatową w Europie w swojej kategorii.

Zobacz galerię naszych prac, wykonanych na ploterze wielkoformatowym swissQprint.

Ulubiony przez branżę

Żaden ploter UV w tej kategorii nie oferuje tak wiele przy tak minimalnych wymaganiach względem użytkowania i konserwacji. Jego zastosowania są uniwersalne, a stół o wymiarach 3,2 x 2 m zapewnia olbrzymi zakres zastosowań – poradzi sobie dobrze z każdym standardowym materiałem, a jeszcze lepiej z nietypowymi, tworząc tym samym niesamowite kreacje, umożliwiające użytkownikom swissQprint wyróżnić się z tłumu.

 

Wszechstronnie uzdolniony

Nyala 4 pasuje do dużych, wymagających środowisk w branży reklamowej i przedsiębiorstw przemysłowych. Wszechstronność jest jej atutem. Dzieje się tak dzięki modułowej rozbudowie, wspólnej funkcji we wszystkich systemach swissQprint. Wyróżniającym się elementem jest tutaj idealnie wyprofilowany na całej powierzchni płaski stół o wymiarach 3,2 x 2 m, co pozwala na obsługę niemalże nieograniczonej liczby aplikacji i formatów podłoży.

 

Nieprzeciętne możliwości

Drukowanie efektów 3D

Droptix to efekt wizualny 3D z wykorzystaniem przezroczystych materiałów, wytwarzany przez nadruk soczewki, która działa jak szkło powiększające. Wyjątkowy efekt w całym tego słowa znaczeniu.

 

Praktyczne zastosowania: druk strukturalny, druk na drewnie, druk na plastrze miodu

 

 

WielowarstwowośćProjekty, które warto obejrzeć z obu stron. Poporzez nadruk na transparentnym podłożu kilku warstw jedna na drugiej, możliwe jest wykonywanie dwustronnych prac, które w zależności od strony patrzenia mogą przedstawiać różne wizerunki tych samych projektów. 

Wzmocnienie wizualne i dotykowe

Lakier wykończeniowy nadaje drukowanym elementom wyjątkowy wygląd. Zakres jest ogromnymy: druk selektywny lub na całej powierzchni, jako cienka lub gruba warstwa, z wykończeniem matowym lub na wysoki połysk.

 

Opłacalny

Dzięki wysokiej wydajności i niskim kosztom eksploatacji, ploter Nyala 4 oferuje bezkonkurencyjną rentowność - zwłaszcza, że ​​jest zbudowany z myślą o intensywnym użytkowaniu przez wiele zmian. Wewnątrz jest 100 procent szwajcarskiej inżynierii mechanicznej. Obsługa jest precyzyjna, niezawodna i trwa przez cały długi okres eksploatacji. Należy również wspomnieć o wysokiej dyspozycyjności: lampy LED nie mają ani czasu nagrzewania, ani chłodzenia, a codzienna konserwacja zajmuje tylko 10 minut.

Przyjazny dla użytkownika

To szczegóły sprawiają, że ​​system jest przyjazny dla użytkownika. Dzięki Nyala 4 odkryjesz ich wiele - zarówno w mechanice, jak i oprogramowaniu. Co więcej, drukarka wielkoformatowa jest przyjazna dla środowiska dzięki bezobsługowej technologii LED, pozbawionej zanieczyszczeń i minimalnemu zużyciu energii.

Warianty

Poziome karty