Powrót do listy

Ploter Impala 4

 

Poznaj wyjątkowe korzyści 4. generacji ploterów swissQprint!

Druk w rozdzielczości do 1350 dpi oraz nowy tryby produkcji zapewniają zwiększoną wydajność przy zachowaniu najwyższej jakości. To wszystko dzięki najnowszej technologii głowic drukujących w połączeniu z ultra precyzyjnym umieszczaniem kropli.

Unikalny system próżniowy TipSwitch Vacuum pozwalający indywidualnie regulować każdy z aż 256 segmentów stołu próżniowego. Dzięki tej unikalnej funkcjonalności wycieki powietrza i maskowanie to już przeszłość!

Indywidualna konfiguracja, od teraz także z kolorami NEON, umożliwiająca stworzenie rozwiązania optymalnego do aktualnych potrzeb. Jeśli pierwotne wymagania ulegną zmianie, można w dowolnym momencie rozbudować model o dodatkowe komponenty.

 

Wydajny i kompaktowy model

Impala 4 znakomicie wpasowuje się do niewielkich przestrzeni, oferując przy tym nieprzeciętną wydajność i wysoką wartość dodaną. Przyjemność w pracy z tą drukarką zapewnia nie tylko łatwość jej obsługi, ale także niska uciążliwość dla środowiska.

Zobacz galerię naszych prac, wykonanych na ploterze wielkoformatowym swissQprint.

Nowa definicja jakości druku

Impala 4. generacji przebija wszystkie dotychczasowe osiągnięcia, które udało się zdobyć, jeśli chodzi o jakość wydruków.  Dzieje się tak dzięki najnowszej technologii głowic drukujących i precyzyjnemu rozmieszczeniu kropli udoskonalonemu przez swissQprint. Pozwalają one uzyskać maksymalną rozdzielczość 1350 dpi, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich prędkości wyjściowych.

 

Kompaktowy

Po co utrzymywać wiele maszyn i zajmować cenną przestrzeń, gdy kompaktowa drukarka radzi sobie z praktycznie każdym zadaniem? Bazując na płaskim stole, Impala 4 może być w razie potrzeby rozbudowywana do wersji rolowej do obsługi elastycznych mediów ciągłych. Ponadto, mimo że stół drukujący ma wymiary "tylko" 2,5 x 2 metry, dzięki zastosowaniu opcji board Impala 4 może obsługiwać podłoża o długości nawet do czterech metrów.

 

Wydajny

Unikalne piny rejestrowe swissQprint pomagają optymalnie wykorzystać stół drukujący. Funkcja tandem zapewnia ciągłość pracy zarówno maszyny, jak i operatora. W połączeniu z Robem - robotem podająco-odbierającym, Impala 4 może także pracować w trybie non-stop, z minimalnym udziałem operatora. To tylko kilka sugestii na temat wydajności maksymalnej, które skutkują tworzeniem wysokiej wartości, opartej na niskim zużyciu energii i małych wymaganiach konserwacyjnych.

 

Dla kreatywnych

Impala 4 uwielbia twórczą ekspresję. Dzięki chłodnemu utwardzaniu diodami LED, może zadrukowywać nawet delikatne materiały. W zależności od pomysłu i wymagań dostępne są różne tryby drukowania - w tym wizualne i dotykowe efekty 3D. Oferują takie rozszerzone możliwości Impala 4 działa przy tym niezawodnie i z najwyższą precyzją.

Warianty

Poziome karty