Powrót do listy

Maszyna drukująca Kudu - NOWOŚĆ swissQprint!

Wysoka wydajność, bezkompromisowa jakość i niesamowita wszechstronność. To cechy charakterystyczne najnowszej maszyny drukującej firmy swissQprint.
Czy to pasuje do Twojej filozofii i pomysłów? W takim razie przyjrzyj się bliżej Kudu.

Kudu jest szybki i precyzyjny.

W ciągu godziny możesz wydrukować do 300 metrów kwadratowych – to około 8 razy więcej niż powierzchnia ringu bokserskiego. Jeśli dodamy do tego bezkompromisową jakość wydruku, to wynik trudny do pobicia!

Głowice drukujące oferują maksymalną rozdzielczość 1350 dpi. Aby każda kropla wylądowała dokładnie we wskazanym miejscu, potrzebna jest stabilna konstrukcja. Kudu taką posiada, a na niej osadzona są solidna mechanika i wyrafinowany system sterowania.

 

Kudu jest wszechstronny

Kudu radzi sobie praktycznie z każdym materiałem, w tym także mediami rolowymi o szerokości do 3,2 metra, dzięki opcji roll-to-roll. Dostępnych jest również dziesięć kanałów farbowych, które można konfigurować w dowolny sposób, uwzględniając m.in. kolory neonowe.

Kudu pomaga w codziennej pracy, dopasowując się do wymogów Twojej produkcji, a jego używanie jest czystą przyjemnością. Począwszy od intuicyjnego oprogramowania, poprzez sprytny przełącznik próżniowy Tip Switch na zintegrowanej prowadnicy cięcia mediów w rolce bynajmniej nie kończąc.

 

Czy Kudu to Twój nowy ploter płaski? Trudno o lepszy wybór

Poziome karty