Powrót do listy

Karibu S - niezwykle wydajna drukarka z roli na rolę

Karibu S to ploter roll-to-roll zaprojektowany z myślą o pracy z wysoką wydajnością w trybie non-stop.  

 

Najwyższa wydajność oraz jakość 

Specjalna konfiguracja głowicy drukującej pozwala w pełni wykorzystać potencjał maszyny i drukować z maksymalną prędkością do 330 m2/h. Nawet przy takiej szybkości, Karibu zapewnia zadziwiająco ostre odzwierciedlenie tekstów i grafik. Dzieje się tak, ponieważ jak wszystkie produkty swissQprint, Karibu S cechuje się niezrównaną precyzją i niezwykle dokładnym ukierunkowaniem kropli. 

 

Uniwersalne zastosowania

Typowe zastosowania dla Karibu S obejmują produkcję billboardów, plakatów, grafik wystawienniczych i wiele innych. Stół roboczy o szerokości 3,4 metra umożliwia zadruk różnego rodzaju materiałów, a dodanie bieli do konfiguracji kolorów pozwala na jeszcze szerszy zakres zastosowań.  

 

Elastyczne tusze 

Tusze UV w Karibu S są gotowe, by w postaci nadruku poddać się wraz z materiałem dalszej obróbce: od cięcia i składania, po szycie, oczkowanie czy rozciąganie. Dzięki temu, że są odpowiednio elastyczne i sprężyste, doskonale nadają się do stosowania na giętkich podłożach. 

 

Wyposażenie dodatkowe 

swissQprint daje możliwość konfigurowania swoich ploterów według potrzeb klienta, poprzez doposażania ich w opcje dodatkowe. 

 

Opcja pasowania druku dwustronnego 

Druk dwustronny wiązał się do tej pory z problematycznym równaniem rolek i sprawdzaniem, czy obie strony wydruku są prawidłowo spasowane. Dzięki niezawodnemu i w pełni automatycznemu procesowi, plotery rolowe Karibu mogą samoczynnie kompensować wszelkie rozbieżności. System kamer odczytuje dane z kodów QR wydrukowanych obok obrazu, a intuicyjne oprogramowanie Lory przetwarza je i na bieżąco dostosowuje pracę drukarki do aktualnych potrzeb. 

 

Opcja dual roll 

Drukowanie wąskich rolek ogranicza potencjał maszyny, ponieważ nie wykorzystuje się pełnej szerokości stołu. W przypadku roli węższych niż 1,6 metra odpowiedzią na ten problem jest opcja dual roll, która umożliwia drukowanie identycznego lub dwóch różnych projektów na dwóch rolach w tym samym czasie.  

Warianty

Poziome karty