Powrót do listy

Ekonomiczny system laserowy LG50

System laserowy LG50 to kompaktowe i łatwe w użyciu urządzenie, przeznaczone do montażu stołowego. To wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie umożliwia optymalne znakowanie wielu różnego typu materiałów takich jak metal, plastik, drewno czy szkło.

Wyjątkowy model LG50 zapewnia maksymalną przystępność i łatwość obsługi, która nie wymaga od operatora żadnej specjalistycznej wiedzy. W pakiecie znajduje się oprogramowanie z niezwykle prostym w użyciu edytorem grafiki, który umożliwia błyskawiczne i bezproblemowe wprowadzanie tekstów i obrazów..

Ergonomiczne drzwi frontowe obejmują urządzenie z trzech stron, dzięki czemu po ich podniesieniu operator zyskuje doskonały dostęp do obszaru znakowania. Ponadto wyposażone zostały w system EasyOpen, który umożliwia ich bezwysiłkowe otwieranie i zamykanie.

Głowica lasera znajduje się w górnej części obudowy i może być w prosty sposób zdemontowana i wykorzystana do innych zastosowań takich jak znakowanie dużych elementów (LK4) czy praca w zintegrowanych liniach produkcyjnych.

 

DOSTĘPNE MODUŁY:

 

FM Rotation axis

Sterowana numerycznie głowica do znakowania elementów cylindrycznych i stożkowych. Posiada trzyszczękowy zacisk oraz regulowane podparcie do znakowania dłuższych przedmiotów.

 

 

 

Znakuj rozmaite materiały:

 

Poziome karty