Powrót do listy

Triad Extreme

Chcesz przetestować urządzenie w naszym DEMO?
 

 

Triad Extreme firmy Miller Weldmaster to najbardziej wszechstronny, z dostępnych na rynku, automatyczny system zgrzewania klinowego. Urządzenia z tej rodziny są optymalnym rozwiązaniem dla firm produkujących namioty, plandeki, markizy, flagi, banery, transparenty, pokrycia, zasłony, worki, rury, itp.

Triad Extreme jest przystosowany do zgrzewania materiałów z tworzyw typu PCV, PE, PP, uretanów oraz innych stosowanych do produkcji folii elastycznych. Urządzenie Triad Extreme zgrzewa także folie zbrojone i niezbrojone o gramaturach  170 – 3400 g/m2. Zgrzewarka jest zaprojektowana tak, by była poręczna oraz przyjazna dla użytkownika. Pracuje cicho i bezwonnie.

 

Typy zgrzewów możliwe do wykonania na urządzeniu T300 Extreme:


Nakładkowy


Rurowy


Płetwa


Rurowy


Zakładkowy z linką


Zakładkowy

Dostępne wersje urządzenia Triad Extreme:

  • Triad Extreme Universal

Triad Extreme Universal może być skonfigurowany pod zindywidualizowane potrzeby. Zależnie od wymaganych typów zgrzewów, maszynę można doposażyć w odpowiednie prowadnice i kliny.

 

  • Triad Extreme Shelter

Triad Extreme Shelter jest zaprojektowany dla producentów namiotów i zadaszeń, jak również optymalnie nadaje się do wykańczania i łączenia banerów reklamowych.

 

  • Triad Extreme Awning

Triad Extreme Awning jest wyposażony w podajnik taśmy akrylowej, umożliwiającej łączenie materiałów niezgrzewalnych. Jest szczególnie dedykowany dla producentów markiz.

 

  • Triad Extreme Cover

Triad Extreme Cover jest specjalnie zaprojektowany dla producentów plandek. Bardzo szeroka podstawa umożliwia wykonywanie m.in. zgrzewu typu rękaw o maksymalnej szerokości 254 mm.

 

Poziome karty