Powrót do listy

Stanowisko laserowe Penteq LG200

LG 200 firmy Penteq to kompaktowy i łatwy w obsłudze system laserowy klasy 1 do znakowania różnego typu materiałów. Wersja podstawowa może być w prosty sposób rozbudowywana o moduły dodatkowe i dostosowywana do bieżących potrzeb klienta.

System zawiera wszystkie niezbędne elementy, takie jak odciąg oparów, sterowanie PC oraz zabezpieczenie przed szkodliwym działaniem lasera.

Kompaktowe wymiary LG 200 pozwalają przenieść urządzenie przez standardowe drzwi o szerokości 80 cm.

 

DOSTĘPNE MODUŁY:

 

FM LabelMaker

Umożliwia znakowanie i wycinanie w podłożu rolowym etykiet o dowolnym rozmiarze i kształcie do rozmiaru 120x120 mm. Odpowiedni do etykiet logistycznych i etykietowania dużych przedmiotów.

 

 

FM CardMaker

Automatyczne rozwiązanie znakujące. Moduł posiada zasobnik, który  można łatwo wymienić bez użycia narzędzi i uzupełnić poza urządzeniem.

 

 

FM Extendable table

Wysuwany stół znoszący obciążenie do 50 kg. Odpowiedni do dużych przedmiotów. Pozwala na załadunek ciężkich  elementów za pomocą dźwigu

 

 

FM Robot transfer unit

Łatwy do podłączenia mechanizm nośny, umożliwiający  automatyczne przenoszenie i przekazywanie elementów.  Istnieje możliwość zainstalowania dodatkowego urządzenia do obracania przedmiotów.

 

 

FM Automatic door

Moduł zwiększający produktywność w produkcji seryjnej.  Czujniki optyczne identyfikują elementy w czasie załadunku  i rozładunku, umożliwiając automatyczne sterowanie procesem.

 

 

FM Rotation axis

Sterowana numerycznie głowica do znakowania elementów cylindrycznych i stożkowych. Posiada trzyszczękowy zacisk oraz regulowane podparcie do znakowania dłuższych przedmiotów.

 

 

 

Znakuj rozmaite materiały:

 

Poziome karty