Powrót do listy

Ploter Oryx 3

Rozwiązanie dla mniejszych nakładów.

Pod względem jakości i wszechstronności ta wielkoformatowa drukarka jest porównywalna z większym i szybszym rodzeństwem. Po prostu potrzebuje trochę więcej czasu, aby wykonać pracę. Jeśli jesteś kreatywny, lubisz eksperymentować lub dopiero zaczynasz w branży, powinieneś przyjrzeć się bliżej rozwiązaniu Oryx 3.

Wszechstronny

Nie każdy potrzebuje drukarki o wysokiej wydajności. Ale każdy potrzebuje przewagi konkurencyjnej. Jeżeli chcesz wprowadzić różnorodne usługi i stosować własne wysokie standardy Oryx 3 pasuje do tego scenariusza, będąc drukarką atramentową UV LED, która zapewnia precyzję i wszechstronność.
Nie ma prawie żadnego materiału, którego Oryx 3 nie byłby w stanie obsłużyć.

 

Skalowalny

Podobnie jak w każdym systemie swissQprint, Oryx 3 dostosowuje się do Twoich potrzeb. Ten model jest idealną podstawową drukarką, która rozwija się wraz z firmą. Można zacząć od konfiguracji CMYK, a następnie zmodyfikować ją o dodatkowe kanały kolorów – w sumie do dziewięciu, lub dodać opcję druku z roli na rolę.

 

Praktyczny

Podobnie jak w przypadku wszystkich drukarek trzeciej generacji, zupełnie nowy system sterowania działa także w systemie Oryx 3. Nie zobaczysz go, ale na pewno zauważysz go w codziennym użytkowaniu. Drukarka jest bardzo prosta i bezpieczna w obsłudze, a nowy system wsparcia operatora ułatwia bardzo codzienne jej użytkowanie.

Poziome karty