Powrót do listy

Karibu – pierwszy ploter roll-to-roll swissQprint

Karibu – pierwszy ploter roll-to-roll swissQprint

Karibu to przede wszystkim wydajność, niezawodność i ogromna różnorodność zastosowań do druku z roli na rolę. Ta wielkoformatowa drukarka łączy w sobie 20-letnie doświadczenie w dziedzinie druku inkjet UV, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym stała się bezkonkurencyjna.

Użytkownicy Karibu mają widoczną przewagę konkurencyjną…

Uzyskaj większą wydajność druku z wyjątkowymi funkcjami drukarki roll-to-roll napędzanej przez nowy software.

Uzyskaj niezawodny druk bazując na latach doświadczenia, które znalazły się we wnętrzu Karibu i jego 100% szwajcarskim pochodzeniu.

Uzyskaj więcej zastosowań dzięki technologii chłodzenia LED i specjalnie opracowanemu zestawowi farb.

Poznaj Karibu, nowy ploter UV do druku roll-to-roll.

Lakierowanie podłoży rolowych z ploterem Karibu

W 2020 r. ploter rolowy swissQprint Karibu został wzbogacony o kolejną funkcjonalność – lakier wykończeniowy, który nadaje drukowanym elementom wyjątkowy wygląd. Zakres jego możliwości jest ogromny: druk selektywny lub na całej powierzchni, jako cienka lub gruba, strukturalna warstwa, która  wzmacnia wrażenie wizualne i dotykowe.

Jak wzbogacić wygląd tapety, nadając jej nowy charakter? – poprzez dodanie wzoru z lakieru!

Jak zachęcić reklamą nowego piwa rzemieślniczego, by je skosztować? – dzięki błyszczącym i wypukłym kroplom, wzmagającym pragnienie!

Jak zwykły baner zrobić niezwykłym? – nadając mu charakter emalii!

Wykańczaj swoje media rolowe na wiele sposobów, dzięki wysoce elastycznemu lakierowi, który został specjalnie opracowany dla plotera Karibu. Można łączyć go z kolorami procesowymi jako częściowy lub pełny nadruk, w różnych poziomach połysku – od matowego do wysokiego połysku.

 

 

Oprócz oryginalnego wyglądu, lakier w pewnym stopniu odpycha wodę i rozpuszczalniki, a dodatkowo zwiększa odporność na ścieranie i zarysowania, przedłużając tym samym żywotność wydruku.

Z ploterem Karibu spełnisz nawet najbardziej nietypowe życzenia klientów – zawsze w najwyższej jakości.

Poziome karty