Urządzenia firmy Demak podczas targów FESPA 2017

26 April 2017

Włoska firma Demak, specjalizująca się w urządzeniach i materiałach do domingu, podczas targów FESPA 2017 (8-12 maja) zaprezentowała premierowe rozwiązanie w tej dziedzinie – Roll2roll.

To w pełni zautomatyzowane urządzenie pozwala – dzięki natychmiastowemu utrwalaniu żywicy – na wykonywanie efektów wypukłych na podłożu rolowym, otwierając tym samy zupełnie nowe możliwości w segmencie opakowaniowo-etykietowym.

Na swoim stoisku B10 w hali 4 Demak pokazał także komplet rozwiązań z najnowszej serii PM, o wielkości stołu roboczego od 500 x 700 mm, po największy 500 x 1400 mm.

Całość ekspozycji dopełniał pokaz możliwości opatentowanej technologii Kromex, stosowanej do produkcji etykiet wypukłych z chromowanym wykończeniem, prezentując jednocześnie w jaki sposób otrzymane z jej pomocą produkty mogą być wykorzystywane w różnych dziedzinach: przemyśle motoryzacyjnym, morskim, AGD czy nawet urządzeniach do ćwiczeń.

„Miło jest mi mówić o etykietach 3D – czy też domingu – od ponad 20 lat i czuć, że niezmiennie mamy – jako Demak – wiele na ten temat do powiedzenia” komentuje Pietro Colombotto, specjalista do spraw marketingu i sprzedaży włoskiego producenta. „Koncepcja domingu nieustannie przez te lata ewoluowała, istotnie poprawiając opłacalność biznesu tych drukarni, które z czasem rozszerzyły swoją produkcję o najlepsze rozwiązania dostarczane przez naszą firmę. Targi FESPA zawsze stanowią doskonałe miejsce, by odkrywać dla Klientów nowe możliwości technologiczne i prezentować nowości, których także i tym razem nie zabraknie.”

Osobom, które odwiedziły stoisko producenta, serdecznie dziękujemy!