Back to list

Składarko-sklejarka METRO STARTUP

METRO Startup to składarko-sklejarka z podawaniem ręcznym do wykonywania małych i średnich nakładów opakowań, kopert, okładek itp. Stworzona z myślą o drukarniach cyfrowych i offsetowych, które poszukują łatwego w użyciu urządzenia do obróbki prac introligatorskich, które nie będzie wymagało dużego wkładu inwestycyjnego.

Jest to bez wątpienia najbardziej wszechstronna maszyna na rynku, która, dzięki swej modułowej konstrukcji oraz możliwości dodawania automatycznych podajników i innych akcesoriów, może być rozbudowywana i dostosowywana do wciąż zmieniających się potrzeb klienta, ewoluując w zautomatyzowaną i wysoce wydajną linię METRO.

Otwartość: otwarta konstrukcja stołu rolkowego pozwala na łatwą pracę przy maksymalnej kontroli operatora.

Modułowość: jego 1,3-metrowa konstrukcja może być rozbudowywana pod kątem innych elementów  do dalszych prac, umożliwiając również montaż specjalnych urządzeń, takich jak: podajniki podłoży, aplikator taśmy dwustronnej, jednostka do złamywania poprzecznego, moduły z dodatkowymi rolkami, podajniki kart i innych półproduktów, systemy ink-jet do personalizacji i inne.

Elastyczność: METRO Startup może być stosowana do automatyzacji zadań, zastosowań specjalnych, jak również wykonywania prac, które wcześniej były robione ręcznie.

Horizontal Tabs