SCORPIO na Targach Książki 2016 w Krakowie

02 November 2016

Ekipa SCORPIO wraz z przedstawicielem firmy BN.

W dniach 27-30 października 2016 r. odbyła się 20. edycja Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Po raz kolejny w imprezie wzięła udział także firma SCORPIO.

Na naszym stoisku (D5, hala „Wisła”) prezentowaliśmy najnowsze kolekcje materiałów pokryciowych – skóropodobną okleinę SAFFIANO oraz płótno introligatorskie OTTAWA, produkowane przez renomowaną firmę BN International.

W tym roku promowaliśmy możliwość tworzenia zindywidualizowanych opraw za pomocą specjalnych oklein introligatorskich do druku cyfrowego. Nasi goście mogli obejrzeć przykładowe realizacje prac, zadrukowanych ploterem lateksowym firmy RICOH, który świetnie nadaje się do tego typu zastosowań.

Na naszym stoisku dostępne były także przykładowe prace wykonane na urządzeniu SAB 100 – maszynie do montażu okładki do oprawy zintegrowanej i ze skrzydełkiem, zainstalowanej przed kilkoma miesiącami w Olsztyńskich Zakładach Graficznych S.A.

 

Na stoisku gościliśmy przedstawicielki firmy OZGraf, która udostępniła na naszą wystawę swoje przykładowe prace.

 

Pierwszego dnia targów odbyło się także, zgodnie z wieloletnią tradycją, oficjalne ogłoszenie wyników Rankingu Polskich Drukarń Dziełowych.W tym roku SCORPIO było jego sponsorem, a zwycięzcę rankingu, którym okazały się po raz kolejny Białostockie Zakłady Graficzne S.A., uhonorowaliśmy nagrodą  w postaci bonu towarowego na kwotę 3000 zł.

Zwycięzcy prestiżowego rankingu gratulujemy, a licznym Klientom,którzy odwiedzili nasze stoisko, serdecznie dziękujemy!