Back to list

MODULE ONE

MODULE ONE firmy Tampoprint jest półautomatycznym, indywidualnie konfigurowalnym rozwiązaniem do znakowania przemysłowego. Ten rozbudowany system tampondrukowy o dużej uniwersalności może realizować wydruki do 3 kolorów i średnicy do 130 mm, przez co optymalnie nadaje się do zastosowania w dziedzinach takich, jak: zabawki, elektronika lub urządzenia gospodarstwa domowego oraz wielu innych.

Centralnym elementem MODULE ONE jest frezowana płyta z masywnej bryły aluminiowej, którą można elastycznie doposażyć w osiem różnych elementów technologicznych. Zastosowana konstrukcja dużych drzwi zapewnia dobry dostęp do wszystkich komponentów we wnętrzu, dzięki czemu operator ma zawsze dobrą widoczność całego procesu drukowania. Podstawą tego półautomatycznego systemu są trzy maszyny do tampondruku z serii HERMETIC lub SEALED INK CUP E. Pozostałych pięć pozycji można wyposażyć w takie moduły, jak: układ obróbki wstępnej lub zespoły do suszenia pośredniego.

Budowa i montaż wszystkich podzespołów i opcji dodatkowych zostały ustandaryzowane do tego stopnia, że tylko uchwyty detali są produkowane indywidualnie do każdego zamówienia na nowoczesnych obrabiarkach CNC.

Horizontal Tabs